INFORMACJA DLA KONSUMENTA O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym sklepie - w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy. 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy, w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie możesz przesłać:

  • pisemnie na adres: SKB AUTO Katarzyna Bugajska, ul. Główna 123, 26-110 Skarżysko - Kamienna

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@skbauto.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Ci koszt skrzyni biegów po odliczeniu wysyłki w obie strony. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosisz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

REKLAMACJA ZAKUPIONEGO TOWARU TO SYTUACJA DO ROZWIĄZANIA

W przypadku, gdy masz wątpliwości co do sprawności zakupionej u nas skrzyni biegów, zadzwoń do nas:

697 712 722 ( w dni robocze w godz. 8 - 15:30) lub napisz biuro@skbauto.pl

 

Bez względu na formę zgłoszenia reklamacji, zadamy Ci kilka pytań dotyczących wady skrzyni, dlatego jeśli je opiszesz dokładnie, ułatwisz nam rozwiązanie problemu.
Gdy zgłosisz reklamację, przyjmiemy Twoje zgłoszenie reklamacyjne i niezwłocznie zdecydujemy o dalszych losach Twojej skrzyni biegów. Postaramy się, aby możliwie szybko zdiagnozować wadę i ją usunąć.

 

 

Nr konta:    76105014321000009777508400

IBAN:          PL76105014321000009777508400

SWIFT/BIC: INGBPLPW

SKB AUTO K.B.